Rīga, Bruņinieku iela 21
Back to the top

Ekskluzīvā intervija ar Francijas nacionālās futbola izlases ārstu Franku Le Gallu, Kristofu Geoffroju un Denisu Morceru – licencētu komandas masieri un fizioterapeitu: par viņu darbu komandā, par to kā viņi savā praksē izmanto Cellu M6 Alliance®, stāsti no Pasaules kausa izcīņas, par spēlētāju rehabilitāciju un fizioterapiju.

LPG® ar lepnumu piedāvā Jums šo ekskluzīvo interviju (angļu valodā).

Lasīt vairāk

Mēs priecājamies paziņot, ka Dr. Fabrizio Melfa klīniskais pētījums par kriolipolīzes tehnoloģiju ar Cryoliposculpt aparātu, tika publicēts žurnālā “Aesthetic Medicine” (2018. gada jūlija-septembra izdevums).

Ir pierādīts, ka kriolipolīzes un EMS tehnoloģiju kombinācija samazina lokālo adipozi (tauku nogulumus)

Lai izlasītu pētījumu, noklikšķiniet uz zēmāk esošās saites.

Study Cryoliposculpt 2018

Cienījamie partnieri!

Esam priecīgi Jūs uzaicināt izstādi Baltic Beauty 2018, kura norisināsies izstādes zālē Ķīpasalā, Rīgā no 2018.gada 2.- 4. novembrim.

Pirmo reizi mūsu kompānija demonstrēs iekārtu Huber®360 no kompānijas LPG SYSTEMS (Francija), kas ir ne tikai absolūti jauns aparāts figūras modelēšanai, bet arī lielisks līdzeklis harmoniskai spēka un kordinācijas attīstībai, fiziskās formas atjaunošanai un kustību balsta aparāta rehabilitācijai.

Mūsu kompānijas demonstrēs sekojošās eksluzīvas iekārtas no Francijas:
LPG Cellu M6® Alliance
LPG Cellu M6® Endermolab
LPG Cellu M6® Integral
LPG Mobilift M6®

Jaunums izstādes ietvaros – PLEXR Plus® – mūsdienīga unikāla ierīce neablatīvai blefaroplastikai un labdabīgu ādas veidojumu ārstēšanai.

Kompānija prezentēs iekārtas no vadošajiem Eiropas ražotājiem:

BIOTEC Italia (Itālija) – iekārta ķermeņa kriolipolīzei
HIFU liftings (Itālija) – jaunākā audu liftinga metodika ar augstās intensitātes fokusētās ultraskaņas (HIFU) izmantošanu.
NORA BODE KOSMETIK (Vācija) – aparāts skābekļa terapijai
ROGNONI (Itālija) – masāžas galdi saloniem, SPA un medicīnas centriem.